• 2 min read

10 wskazówek, dzięki którym poprawisz cold mailing

Oto 10 praktycznych wskazówek, które poprawią Twój cold mailing.

Default boy Avatar
admin
1 day ago
None

1. Zadbaj o dobrą bazę danych - upewnij się, że Twoja baza danych jest aktualna i zawiera adresy e-mail wszystkich osób, z którymi chcesz się skontaktować.

2. Wybierz odpowiedni moment - upewnij się, że wybierasz odpowiedni moment na wysłanie wiadomości e-mail, tak aby Twoi odbiorcy byli skłonni ją przeczytać.

3. Używaj atrakcyjnego tematu - Twoja wiadomość e-mail musi mieć atrakcyjny temat, który przyciągnie uwagę odbiorców.

4. Pamiętaj o tytule - tytuł wiadomości e-mail jest tak ważny, jak jej treść, ponieważ to on decyduje o tym, czy odbiorca ją otworzy.

5. Skróć swoją wiadomość - unikaj długich i zbędnych wiadomości, skup się na tym, co jest ważne i przekazuj to w jak najkrótszej formie.

6. Bądź kreatywny - pamiętaj, że kreatywność jest ważna, jeśli chcesz, aby Twoja wiadomość e-mail została zauważona i przeczytana.

7. Używaj załączników - jeśli masz coś ciekawego do zaoferowania, użyj załącznika, aby przyciągnąć uwagę odbiorców.

8. Pamiętaj o przekazie - Twoja wiadomość e-mail musi zawierać jasny i przejrzysty przekaz, aby odbiorcy wiedzieli, co mają zrobić dalej.

9. Sprawdź poprawność swojej wiadomości - przed wysłaniem wiadomości e-mail upewnij się, że jest ona poprawna pod względem gramatycznym i stylistycznym.

10. Używaj sprawdzonych narzędzi do cold mailingu - istnieje wiele narzędzi, które mogą Ci pomóc w cold mailingu, takich jak Mailshake, Yesware czy Hubspot Sales.

 

Chcesz wiedzieć jakich usług brakuje w Twojej lokalizacji? Szukasz ciekawego pomysłu lub lokalizacji pod dzialalność usługową? Skontaktuj się z nami!

Chcesz sprawdzić nasycenie rynku wybranymi usługami w swojej miejscowości?

Tutaj możesz zamówić spersonalizowany raport w 3 prostych krokach.