• 2 min read

Jak niedrogo zbadać rynek

Wyobraź sobie, że masz pomysł na nowy produkt lub usługę, ale nie jesteś pewien, czy Twój pomysł ma potencjał. Chętnie zleciłbyś badanie rynku zewnętrznej firmie, ale perspektywa wydania kwoty rzędu kilku tysięcy złotych wydaje Ci się absurdalna. Zaczynasz więc szukać alternatywnego rozwiązania. Czy słyszałeś już może o serwisie biznesskaner.pl?

Default boy Avatar
admin
1 day ago
None

Czy badanie rynku może być w ogóle tanie?

Przeprowadzenie dogłębnego badania rynku nie zawsze jest łatwe, a już na pewno nie tanie. Ale na szczęście wraz z postępem technologicznym, pojawiają się na rynku coraz ciekawsze rozwiązania. Jednym z nich jest serwis Biznes Skaner, oferujący niedrogie badania rynku, które mogą Ci pomóc zweryfikować pomysł na biznes, zanim zaczniesz wcielać go w życie.

Jak działa serwis biznesskaner.pl?

Korzystając z nowoczesnych technologii, takich jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, czy agregaty danych, serwis biznesskaner.pl pomoże Ci:

  • zweryfikować Twój pomysł na biznes w dowolnej lokalizacji,
  • znaleźć niszę na usługi, o której mogłeś nie wiedzieć,
  • przeanalizować natężenie ruchu pieszego w pobliżu lokalu handlowo-usługowego, którego wynajęciem byłbyś potencjalnie zainteresowany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!

Dlaczego warto?

Dzięki uczeniu maszynowemu, sztucznej inteligencji, agregatorom danych i crawlerom, aplikacja Biznes Skaner pomoże Ci zweryfikować Twój pomysł na biznes w dowolnej lokalizacji za ułamek ceny, jaką zapłaciłbyś, zlecając firmie zewnętrznej wykonanie tradycyjnego badania rynku.

Aplikacja Biznes Skaner ma tę zaletę, że wcale nie musisz jej instalować. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wypełnisz formularz zamówienia. Wyniki badania otrzymasz jeszcze tego samego dnia!

Jeśli więc szukasz niedrogiego sposobu na przeprowadzenie badania rynku, to wejdź na stronę biznesskaner.pl i zamów badanie w trzech prostych krokach.