• 4 min read

Jak sztuczna inteligencja może Ci pomóc w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości?

Czat GPT oparty na sztucznej inteligencji, podbija rynek. Zastanawiasz się, czy korzystanie z tego typu rozwiązań w przypadku małych i średnich firm ma sens? Przetestowaliśmy jeden z profesjonalnych generatorów treści, dostępnych na rynku. Wyniki mogą naprawdę zaskoczyć. Poniższy tekst, został wygenerowany w 100% przez sztuczną inteligencję.

Default boy Avatar
admin
1 day ago
None

Zastanawiasz się nad kupnem lub wynajmem lokalu usługowego na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44? Pozwól, że przedstawię Ci kilka informacji o osiedlu i jego okolicach.

Osiedle Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 to osiedle mieszkaniowe w Warszawie. Zostało wybudowane w latach 1959-1963 przez znanego architekta Romualda Gutowskiego. Osiedle znajduje się przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 w dzielnicy Mokotów.

W Warszawie znajduje się wiele innych osiedli mieszkaniowych, z których część również została wybudowana przez Romualda Gutowskiego. Niektóre z tych obszarów to: Osiedle Górczewska, Osiedle Wilanowska, Osiedle Europy oraz Osiedle Śląska.

 

Historia i architektura osiedla

Osiedle Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 to osiedle mieszkaniowe w Warszawie, które zostało zaprojektowane przez architekta Andrzeja M. Budnika i ukończone w 1974 roku. Osiedle składa się z 15 wielopiętrowych budynków, w każdym z nich znajduje się od 6 do 12 mieszkań. Budynki ustawione są w dwóch rzędach, a pomiędzy nimi znajduje się zielona przestrzeń.

Osiedle zostało nazwane na cześć polskiego bojownika ruchu oporu Jana Nowaka-Jeziorańskiego, który został stracony przez gestapo w 1944 roku. Osiedle otrzymało kilka nagród architektonicznych, w tym Grand Prix na Międzynarodowej Wystawie Architektury w Paryżu w 1977 roku.

 

Udogodnienia i obiekty na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

Na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 znajdziesz szereg udogodnień i atrakcji. Jest tu przedszkole, kompleks sportowy, sklep spożywczy, a nawet centrum medyczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tuż za progiem.

Szczególną popularnością wśród mieszkańców cieszy się kompleks sportowy. Posiada on boisko do piłki nożnej, koszykówki, kort tenisowy, a nawet basen. Kompleks jest otwarty od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych, więc zawsze możesz znaleźć czas na ćwiczenia.

 

Lokalne połączenia komunikacyjne na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

Osiedle Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 jest świetnie skomunikowane z resztą Warszawy. Znajduje się blisko dworców kolejowych oraz stacji metra.

Dojazd do centrum miasta zajmuje około 15-20 minut. W pobliżu znajduje się kilka linii autobusowych oraz tramwajowych, dzięki czemu można dotrzeć wszędzie, gdzie tylko się chce.

W okolicy znajduje się wiele sklepów, restauracji i innych punktów usługowych, dlatego też mieszkańcy Osiedla Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 mogą cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje stolica.

 

Rodzaje mieszkań dostępnych na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

Osiedle w Warszawie przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Znajduje się ono w dzielnicy Wola i oferuje mieszkania o różnych typach i metrażach.

Do dyspozycji są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 32 do 65 m2. Wszystkie lokale są w pełni umeblowane i wyposażone, a także posiadają balkony lub tarasy.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowano także ofertę luksusowych apartamentów o powierzchni od 80 do 120 m2. Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub ogrody, a także dodatkowe pomieszczenia, takie jak garaże lub komórki.

 

Środki bezpieczeństwa na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

Szósta pozycja na naszej liście rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 to bezpieczeństwo. Bardzo poważnie traktujemy bezpieczeństwo naszych mieszkańców i mamy szereg rozwiązań, aby każdy czuł się w swoim domu bezpiecznie.

Osiedle jest monitorowane przez kamery 24/7, a na jego terenie cały czas dyżuruje pracownik ochrony. Istnieje również system bezpiecznego wejścia, dzięki któremu tylko mieszkańcy i ich goście mogą wejść do budynku.

Oprócz tych środków, mamy również szereg zabezpieczeń na wypadek sytuacji awaryjnych. Na przykład wszystkie mieszkania są wyposażone w gaśnice, a w całym budynku znajdują się wyjścia awaryjne.

Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym mieszkańcom bezpieczny dom i mamy nadzieję, że będziesz czuł się pewnie i komfortowo mieszkając na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44.

 

Ceny i umowy najmu obowiązujące na Osiedlu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

W przypadku podpisania umowy na czas określony, minimum to 12 miesięcy. Cena za cały okres najmu wynosi 120-144 złotych za metr kwadratowy. W przypadku podpisania umowy na czas nieokreślony cena wynosi 120-144 złotych za metr kwadratowy.

 

Dlaczego warto wybrać tę lokalizację, jeśli mieszka się w Warszawie?

Osiedle Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie bliskość natury i spokój. Znajduje się ono w dzielnicy Wola, a do ścisłego centrum miasta można dotrzeć w 10-15 minut.

Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Znajdziemy tu wiele parków, muzeów oraz innych atrakcji turystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Jakie inne osiedla w Warszawie powinieneś wziąć pod uwagę?

Warto także zwrócić uwagę na inne osiedla w Warszawie, które mogą Ci się spodobać. Poniżej znajdziesz kilka propozycji:

- Osiedle Leszno 25: usytuowane w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego. Jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.

- Osiedle Wilanów Park: położone w pięknym parku, jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody.

- Osiedle Mokotowska Residence: usytuowane w ścisłym centrum Warszawy, jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.- Osiedle Praga Południe: położone w pięknej dzielnicy Warszawy, jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody.

- Osiedle Wola Park: usytuowane w pobliżu Parku Wiatraczna, jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.

- Osiedle Ochoty: położone w pobliżu Parku Ochoty, jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.

- Osiedle Bielany: usytuowane w pięknej dzielnicy Warszawy, jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.- Osiedle Stary Mokotów: położone w pięknej dzielnicy Warszawy, jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody.

- Osiedle Wawer: położone w pięknej dzielnicy Warszawy, jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko wszystkich atrakcji stolicy.

Jakich usług jest mało w pobliżu Osiedla Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44 w Warszawie?

  • sklepów spożywczych
  • aptek
  • bankomatów
  • stacji benzynowych
  • pralni
  • usług fryzjerskich
  • usług kosmetycznych
  • salonów fitness
  • siłowni

Prowadzisz agencję nieruchomości lub firmę konsultingową? Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jak nowoczesna technologia może Ci pomóc w rozwoju Twojego biznesu.