Cennik

Zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty naszych badań, analiz oraz raportów. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

 

Zakres dostępnych badań wraz z cennikiem:

*Online – badanie ukierunkowane na internetowe kanały sprzedażowe.

*Offline – badanie ukierunkowane na stacjonarne kanały sprzedażowe.

 

Rodzaj badania

Opis

Cena netto

Online/Offline

Analiza branży - ogólne lub szczegółowe badanie sytuacji makroekonomicznej danej branży. Badanie jest spersonalizowane, więc jego zakres zawsze obejmuje dokładnie te dane, których aktualnie potrzebuje firma.

Od 1000 PLN

Online/Offline

Analiza SWOT - obiektywna analiza mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa, możliwości oraz zagrożeń. Badanie wykonywane na podstawie wywiadu z klientem, po wcześniejszej analizie branży.

Od 1000 PLN

Online/Offline

Analiza danych socjodemograficznych dla wybranych miejscowości/gminy – prześledzimy podstawowe parametry populacji zamieszkującej miejscowość/gminę, sprawdzimy trendy w wynagrodzeniach, cenach nieruchomości oraz inne istotne dane, które mogą mieć wpływ na ostateczną decyzję, co do otwarcia sklepu stacjonarnego, zaopatrzenia istniejących sklepów, czy też potencjału kampanii marketingowych dla wybranych regionów Polski.

Od 500 PLN

(poziomy analizy: miejscowość lub gmina lub województwo)

Online

Analiza dostępności produktów oraz ich cen na wybranej platformie e-commerce.

Od 500 PLN

Online

Audyt SEO - audyt skupia się głównie na ocenie słów oraz fraz kluczowych stosowanych w danej witrynie, a także na zestawieniu ich ze słowami kluczowymi, na jakie pozycjonują się wskazani konkurenci. Audyt pozwala również określić aktualny poziom dostosowania strony do wymagań wyszukiwarki Google oraz miejsce w strony w rankingu Google.

Od 1 000 PLN

Online

Analiza trendów – sprawdzimy, które z produktów są najczęściej wyszukiwane w intrenecie, w wybranych regionach Polski.

Od 500 PLN

Offline

Analiza konkurencji – sprawdzimy obecność punktów stacjonarnych, w dowolnej lokalizacji w Polsce. Zaprezentujemy ich lokalizację na interaktywnych mapach, zmierzymy odległość od centrum miasta (wpływ na cenę), sprawdzimy, w jakich mediach reklamują się konkurencyjne firmy stacjonarne, zbierzemy ich ratingi.

Od 500 PLN

Maksymalny zasięg do 10KM od wskazanego punktu/adresu.

Offline

Analiza sentymentu (wydźwięku emocjonalnego)zweryfikujemy nastroje konsumentów dla danego typu usług w określonej lokalizacji. Badanie pozwala zweryfikować, jak konsumenci oceniają jakość danych usług lub firm w promieniu do 10 kilometrów od dowolnie wybranego punktu.

300 PLN

Maksymalny zasięg do 10KM od wskazanego punktu/adresu.

Offline

Analiza natężenia ruchu w wybranej lokalizacji – sprawdzimy w jakich godzinach i w które dni tygodnia ruch w lokalu byłby największy a kiedy najmniejszy.

200 PLN

Maksymalny zasięg do 10KM od wskazanego punktu/adresu.

Offline

Bazy kontaktów B2B - utworzenie bazy kontaktów do firm lub instytucji z danej branży/kategorii na podstawie aktualnych danych.

1 PLN za każdy znaleziony rekord

 lub

5 PLN za każdy znaleziony rekord bez strony www

Istnieje możliwość ustalenia maksymalnej akceptowalnej liczby rekordów oraz kryteriów wyszukiwania (np. typu działalności, branża, lokalizacja itd.).

Online/Offline

Analiza działalności według klasyfikacji PKD, w wybranej lokalizacji (miejscowość, gmina, województwo).

500 PLN