Aktualności

 • Targi pomysłów na biznes Business Idea 2023

  18 lutego w Krakowie, odbyły się targi pomysłów na biznes zorganizowane przez firmę Alusfera. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach, jako jeden z wystawców. Jest nam niezmiernie miło, że nasza prezentacja zdobyła wyróżnienie publiczności, w kategorii "Power Speech". Bardzo dziękujęmy za wszystkie oddane na nas głosy. Dziękujemy również organizatorom Targów - firmie Alusfera za wzorowo zorganizowane wydarzenie oraz wystawcom i wszystkim gościom,  z którymi mieliśmy okazję rozmawiać.

   

  Dziękujemy!heart

 • Analiza rynku i konkurencji pod kątem dotacji unijnych

  Od dziś uruchamiamy nową usługę. Jest to analiza rynku i konkurencji pod kątem złożenia wniosku o dotację unijną. Więcej informacji - TUTAJ.

 • Audyt SEO

  Dla jednego z naszych stałych partnerów biznesowych, firmy marketingowej Bloomvise Sp. z o.o. z Krakowa, przygotowaliśmy kompleksowy audyt strony internetowej,  z konkretną listą rekomendacji do wdrożenia. Z firmą Bloomvise, współpracujemy już od ponad roku. W ciągu tego czasu zrealizowaliśmy wspólnie kilkanaście projektów związanych z analizą rynku oraz konkurencji, głównie dla klientów z województwa małopolskiego. Zapraszamy serdecznie do współpracy również inne firmy marketingowe, zainteresowane korzystaniem z naszych narzędzi analitycznych.

 • Nowe artykuły

  Dodaliśmy nowy artykuł, na temat możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w analizie rynku. Artykuł można przeczytać TUTAJ.

 • Nowa wersja aplikacji Biznes Skaner

  Od dziś dostępna jest nowa wersja aplikacji Biznes Skaner. Co się zmieniło? W nowej odsłonie wersji Beta aplikacji, dodaliśmy osbsługę wielu języków. Skoncentrowaliśmy się również na optymalizacji Serwisu pod kątem SEO. Od dziś nasi użytkownicy, będą mogli personalizować swoje raporty w 2 trybach: automatycznym - opartym o algorytmy sztucznej inteligencji, przeznaczonym dla miejscowości do 70 tysięcy mieszkańców oraz manualnym - umożliwiającym porównanie dowolnych adresów, pod kątem dostępności usług. Dotychczas nasza aplikacja dostępna była jedynie dla użytkowników z Polski. Od teraz, rownież dla użytkowników z ponad 200 innych krajów.

 • Analiza rynku terrarystycznego w Niemczech

  Na zlecenie Pana Mateusza - hodowcy gadów z Bydgoszczy, przygotowaliśmy raport zawierający analizę rynku terrarystycznego w Niemczech. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji oraz agregatów danych, jesteśmy w stanie zebrać informacje na temat dowolnej branży, dla dowolnego kraju,  w dowolnym języku.

 • Nowe artykuły

  Dodaliśmy 2 nowe artykuły na temat badania nasycenia rynku oraz rynku e-commerce w Polsce.

 • Nowości na biznesskaner.pl

  Dodaliśmy sekcję "Aktualności" w stopce strony. Od dziś możecie Państwo śledzić najnowsze informacje w naszym serwisie, w tym te dotyczące  aktualnych projektów, realizacji, nowych funkcjonalności oraz artykułów.