Blog

lokal usługowy do wynajęcia

Lokal usługowy do wynajęcia.Okazja, czy ryzyko?

Wyobraź sobie, że chciałbyś otworzyć swój salon fryzjerski w Katowicach. Na jednym z portali znajdujesz ogłoszenie, że oto na ulicy Warszawskiej, znajduje się do wynajęcia gotowy salon fryzjersko-kosmetyczny o powierzchni około 80 m2, na parterze, z pełnym wyposażeniem. Według agencji nieruchomości, która zamieściła ogłoszenie, lokal jest idealny zarówno pod kątem kontynuacji działalności fryzjersko-kosmetycznej, jak również prowadzenia jakiejkolwiek innej działalności.

Jak AI przekształca branżę
Efekt AI: Jak sztuczna inteligencja zmienia sposób działania przemysłu

Sztuczna inteligencja (AI) to symulacja ludzkiej inteligencji w maszynach, które są zaprogramowane tak, aby myśleć jak ludzie i naśladować ich działania. Zastosowanie AI szybko rośnie i przekształca różne branże, w tym opiekę zdrowotną, finanse, produkcję, edukację i obsługę klienta. AI jest w stanie wykonywać zadania, które normalnie wymagałyby ludzkiej inteligencji, takie jak postrzeganie wzrokowe, rozpoznawanie mowy, podejmowanie decyzji i tłumaczenie języków. W tym artykule zbadamy, jak AI zmienia sposób funkcjonowania branż, jej zalety, wyzwania, etykę i przyszłość AI.

Automatyzacja procesó w firmie z wykorzystaniem AI
Czy sztuczna inteligencja może pomóc w rozwoju Twojego biznesu?

Czy wiedziałeś, że w 2022 roku pojawiły się na rynku rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji, które już rewolucjonizują rynek? Chcesz wiedzieć jak sztuczna inteligencja może pomóc w rozwoju Twojego biznesu? Jeśli tak, to czytaj dalej...

Analiza rynku pod kątem dotacji unijnych
Analiza Rynku i Konkurencji z Biznes Skaner

Analiza rynku i konkurencji jest niezbędna przed przystąpieniem do działań na nowym rynku, jak również złożenia wniosku o przyznanie dotacji unijnej na rozwój swojego biznesu. Umiejętność śledzenia trendów, konkurencji i preferencji konsumentów pozwala tworzyć produkty lub usługi, które lepiej odpowiadają aktualnym potrzebom rynku. Biznes Skaner gromadzi dane o rynku z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i agregatów danych, które pomogą Ci dokładnie przeanalizować rynek, w jakim będziesz działać.

ai online - sztuczna inteligencja w analizie rynku
Uwolnienie mocy AI w analizie rynku

Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w analizie rynku stało się powszechne w nowoczesnym krajobrazie biznesowym. AI zrewolucjonizowała sposób, w jaki przedsiębiorstwa analizują i interpretują dane rynkowe, umożliwiając im podejmowanie bardziej świadomych decyzji i opracowywanie lepszych strategii. W tym artykule omówimy podstawy AI w analizie rynku, korzyści płynące z wykorzystania AI, przypadki użycia AI w analizie rynku, jak rozpocząć pracę z AI w analizie rynku, wyzwania, które należy rozważyć podczas korzystania z AI, oraz najlepsze praktyki związane z AI w analizie rynku.

Market saturation analysis by Future Tech.
Uncovering the Market Saturation of Services with Data Aggregation and AI: A Comprehensive Study

When it comes to understanding the dynamics of the market, one of the most important concepts to consider is market saturation. Market saturation refers to the point at which the demand for a product or service is equal to the supply, or when the market cannot absorb more of a particular offering. Understanding market saturation can help businesses, investors, and entrepreneurs make better-informed decisions that can lead to long-term success. In this article, we will explore the concept of market saturation, including understanding the use of data aggregation and AI in market saturation, the benefits of using data aggregation and AI for market saturation, factors that affect market saturation, key components of market saturation, data aggregation and AI tools to assess market saturation, examples of market saturation studies, and challenges and best practices for using data aggregation and AI for market saturation.

E-commerce guideline from biznesskaner.pl
Unlocking the E-commerce Opportunities in Poland: A Comprehensive Guide for Non-EU Manufacturers

Are you a non-EU manufacturer looking for e-commerce opportunities in Poland? Poland is one of the largest and most vibrant economies in Europe, and its e-commerce opportunities are growing rapidly. In this comprehensive guide, we will take a look at the benefits of selling in the Polish market, the trends in Polish e-commerce, the Polish e-commerce landscape, the regulations and taxes for non-EU manufacturers in Poland, payment and logistics solutions, tips for successful e-commerce in Poland, and our key takeaways.

Market research for Poland. Any location.
Uncovering Poland's untapped market research opportunities!

Poland is one of the most rapidly developing countries in Europe. It boasts a robust economy and a population of over 38 million people, making it an attractive destination for businesses looking to expand their reach and explore new markets. For those looking to take advantage of the opportunities available in Poland, market research is essential. By understanding the local market dynamics, businesses can identify the most profitable opportunities and develop strategies to capitalize on them. In this blog post, we'll explore Poland's untapped market research opportunities and provide tips to help you get the most out of your research.

None
  • 7 min read
Wybieramy miejsce na nowy salon fryzjerski w Lublinie

Myślisz o otwarciu franczyzy? Gratulacje!!! Ale zanim zaczniesz świadczyć wybraną usługę, koniecznie zweryfikuj swoje założenia biznesowe. Możesz to zrobić samodzielnie, lub z pomocą zewnętrznej firmy. Na przykład takiej jak nasza. Zobacz, jak możemy pomóc Ci w podjęciu decyzji o wyborze dowolnej franczyzy, na przykładzie salonu fryzierskiego.

None
  • 4 min read
Jak sztuczna inteligencja może Ci pomóc w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości?

Czat GPT oparty na sztucznej inteligencji, podbija rynek. Zastanawiasz się, czy korzystanie z tego typu rozwiązań w przypadku małych i średnich firm ma sens? Przetestowaliśmy jeden z profesjonalnych generatorów treści, dostępnych na rynku. Wyniki mogą naprawdę zaskoczyć. Poniższy tekst, został wygenerowany w 100% przez sztuczną inteligencję.

None
  • 3 min read
Inwestycja w nieruchomość. Lista pytań do potencjalnego dewelopera.

Pomimo kryzysu, rynek nieruchomości w dalszym ciągu ma się nieźle. Gdy inflacja szaleje, inwestycja w nieruchomość może być ciekawym rozwiązaniem na lokatę kapitału. Jakimi kryteriami należy się zatem kierować przy wyborze dobrego dewelopera? Niezależnie od naszych osobistych preferencji, istnieje lista pytań, które warto zadać, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Czytaj dalej...

None
  • 3 min read
Badania rynku Bydgoszcz. Jakie lokalne usługi ma do zaoferowania Bydgoszcz?

Bydgoszcz to miasto położone w północno-środkowej Polsce. Jest to stolica województwa kujawsko-pomorskiego i największe miasto w regionie. Oficjalnie miasto liczy 366 000 mieszkańców, ale jeśli uwzględni się obszar metropolitalny, liczba ta wzrasta do ponad 700 000. Bez względu na to, jak to ująć, jest to mnóstwo ludzi potrzebujących towarów i usług. Ale co Bydgoszcz ma do zaoferowania? Jakie są jej mocne strony? Co może zrobić lepiej? Poniżej przyjrzymy się niektórym kluczowym wnioskom z ostatniego badania rynku dotyczącego Bydgoszczy. Przedstawimy również obszary, które mają największy potencjał wzrostu w nadchodzących latach.

None
  • 3 min read
Badania rynku Szczecin. 10 pomysłów na biznes usługowy z potencjałem w Szczecinie.

Szczecin to miasto w zachodniej Polsce, nad rzeką Odrą, zamieszkiwany przez blisko 405 tysięcy mieszkańców. Jest to ważny węzeł komunikacyjny, gdyż krzyżują się tu główne szlaki kolejowe i drogowe. Jego głównymi obszarami mieszkalnymi są: Centrum, Psie Pole, Dąbie, Głębokie, Zachód oraz Pogodno. Z kolei najwiekszę osiedla mieszkaniowe Szczecina to: Centrum (ponad 73 tys. mieszkańców), Dąbie (około 49 tys. mieszkańców) oraz Pogodno (ponad 34 tys. mieszkańców).